Sayın sanayicimiz

Sanayileşen toplumlarda makinaya ihtiyça vardır. Her makinada hızlı veya yavaş hareket gerektiğinden bu gereksinimi elektrik motorlar, iten yanmal motorlar vastasyla temin edilir. Dk devir gerektiren yerlerde redüktör kullanılır.

Redüktörler kk hacim, yüksek verim, az bakım, uzun mr ve daha az enerji gibi özellikleri bakımından geniş kullanım alanına sahiptir.

Sabit hareketin olduğu yerde redüktör vardır. Firmamız 0,25 HP'den 100 HP kadar 1dd-500dd standart veya isteğe özel redüktörler üretmektedir. Redüktörlerde gövdeler pik (GG20-22) dökmündendir. stee zel Sfora, elik dkm veya aliminyum gövde yapılabilir.Redüktör dişlilerimiz (8620) sementasyon özeliğinden imal edilip sertletirilmektedir. k milleri 1050 imalat özeliğinden yapılarak talanıp llere getirilmektedir.Gerekli itina gösterilerek montaj yapılan redüktörlerimiz kalite kontrol sonrası sevke hazır duruma getirilir.

Redktrlerimiz imalat hatalar için 1 yıl garantilidir. Gelişen teknoloji ve istekler doğrultusunda firmamızın model ve özelikler üzerindeki değişiklik hakkı saklıdır.