:: HAKKIMIZDA ::

Yavuzel 1975 yılında Hasan KÖKTOPÇU tarafından Turgutlu Küçük Sanayi Sitesinde kurulmuştur.
Çalışmalarını piyasa işleri, daha sonra Kaplin ve Sonsuz Vidalı Redüktör imalatı ile devam etmiştir. Sanayici ve bayilerimizin istekleri doğultusunda 1990 yıında Helis Dişlili Reüktörleri imalatına dahil ederk sizlerin ihtiyaçlarına daha iyi hizmet edeilmek için HA, HT, HAA, HF,HAF,HT,YD seri imalatına başlamıştır.
Yavuzel Redüktör imaltın gereği ISO belgeli ya da Üretim Kalite Belgesine sahip olan malzemeleri bünyesindeki CNS ve üniversal tezgahlarında gereken teknolojiyi kullanarak yüksek verimli redüktörlerin imalatını gerçekleştirmektedir.
Yavuzel Redüktör Makina Sanayi bilgi ve deneyimimiz kalifiye elemanlarımız ve ustalarımız geniş stoklarımızla ihtiyacınız olan standart veya özel redüktörler için sizlerin isteklerinize cevap vermek bizleri mutlu edecektir.
Redüktör Sorunlarınıza Ortağız

Sayın sanayicimiz
Sanayileşen toplumlarda makinaya ihtiyaç vardır. Her makinada hızlı veya yavaş hareket gerektiğinden bu gereksinimi elektrik motorları, içten yanmalı motorlar vasıtasıyla temin edilir. Düşük devir gerektiren yerlerde redüktör kullanılır.
Redüktörler küçük hacim, yüksek verim, az bakım, uzun ömür ve daha az enerji gibi özellikleri taşıdığından geniş kullanım alanına sahiptir.
sabit hareketin olduğu yerde redüktör vardır. Firmamız 0,25 HP'den 100 HP kadar 1dd-500dd standart veya isteğe özel redüktörler üretmektedir. Redüktörlerde gövdeler pik (GG20-22) dökümündendir. İsteğe özel Sfora, çelik döküm veya aliminyum gövde yapılabilir.Redüktör dişlilerimiz (8620) sementasyon çeliğinden imal edilip sertleştirilmektedir. Çıkış milleri 1050 imalat çeliğinden yapılarak taşlanıp ölçülere getirilmektedir.Gerekli itina gösterilerek montaj yapılan redüktörlerimiz kalite kontrol sonrası sevke hazır duruma getirilir.
Redüktörlerimiz imalat hataları için 1 yıl garantilidir. Gelişen teknoloji ve istekler doğrultusunda firmamızın model ve ölçüler üzerindeki değişiklik hakkı saklıdır.